عضو هیات علمی واحد ساری به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت

 

 
 دکتر مریم تقوایی یزدی عضو هیات علمی تمام وقت گروه آموزشی- مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با حکم دکتر محمدمهدی طهرانچی به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت..
 
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری، با صدور حکمی از سوی دکتر محمد‌مهدی طهرانچی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، مرتبه علمی سرکار خانم دکتر مریم تقوایی یزدی استادیار و عضو هیات علمی تمام‌وقت گروه آموزشی-مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت.
در حکم طهرانچی آمده است: باتوجه به پیشنهاد کمیته منتخب واحد ساری در خصوص ارتقای مرتبه سرکار عالی به دانشیاری، موضوع در یکصدوبیست وسومین جلسه هیات ممیزه دانشگاه مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.
طهرانچی ضمن تبریک به خانم تقوایی یزدی در حکم خود آورده است: به موجب این حکم از تاریخ 18 دی ماه 1396 به مرتبه دانشیاری گروه آموزشی مربوطه در دانشگاه آزاد اسلامی ارتقا می‌یابید.
در پایان این حکم آمده است: امید است در مرتبه جدید نیز با تاییدات خداوند تبارک و تعالی، منشا خدمات بهتر و ارزشمندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشجویان عزیز بوده و در توسعه علم و دانش گام‌های موثرتری بردارید.
خانم دكتر تقوایی یزدی از سال 1389 عضو هیات علمی واحد ساری می‌باشد و حاصل تلاش‌‏های پژوهشی این عضو هیات علمی تمام‌وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری تالیف و ترجمه 15 جلد کتاب، انتشار بیش از 10 مقاله معتبر  ISI و علمی و پژوهشی، بیش از 20  مقاله در  همایش  علمی برجسته ملی و بین‌المللی است.
داوری مجلات علمی و پژوهشی معتبر، مجری و همکاری در بیش از 5 طرح پژوهشی درون و برون دانشگاهی از دیگر موفقیت‌ها و دستاوردهای این عضو هیات علمی است.

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است